Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Delaware

Delaware satılık emlak

Maryland ile güney ve batıda, New Jersey ile kuzeydoğuda ve kuzeyde Pennsylvania ile sınırlıdır.

Delaware eyaleti, "İlk Devlet" takma adıyla bilinir çünkü Anayasa'yı onaylayan ve 1787'de birliğe katılacak ilk Amerikan kolonileri rolünü ifade eder. Delaware, ABD'nin altıncı en kalabalık eyaletidir. Ayrıca, sadece üç ilçeye sahip tek devlet: Yeni Kale, Kent ve Sussex.

Delaware belki de en iyi iki önemli iş önlemine giren ilk kişi olarak bilinir: halka açık tüm ABD şirketlerinin% 50'sinden fazlası ve Fortune 500 şirketlerinin% 64'ü

Delaware. Sonuç olarak, kuruluş vergileri, gelir vergisinden sonra Delaware'in 2. gelir kaynağını temsil etmektedir.

Delaware, özellikle doğal kaynaklarla donatılmamış ve ekonomik olarak büyük ölçüde engellenmiş değildir, ancak Delaware, esnek ve iş dostu bir vergi yapısı ve iş süreçlerinin kararlaştırıldığı bir kazan-kazan mahkeme sistemi sunarak, iş hizmetleri sektöründe önemli bir boşluğu ustalıkla beslemektedir. jüri yerine bir yargıç. Delaware, Apple, Coca-Cola, Ford ve Facebook gibi eyalet dışı şirketlere devlete dahil olmak üzere sayısız şirket çıkardı.

Delaware ayrıca, Bank of America, Chase, Barclays ve ING Direct dahil olmak üzere ülkede kredi kartı veren kuruluşların ilgisini çeken ilginç tefecilik yasaları da sunmaktadır.

Mali ve bilimsel sektörlerdeki iyi ücretli işler Delaware'i nispeten tarihsel olarak zengin bir devlet haline getirdi. Ancak, Delaware'de, Wilmington ve Dover'ın metropol alanlarında satılık mülkler, komşu Maryland ve New Jersey'deki ev fiyatlarına kıyasla nispeten uygun fiyatlı.

Delaware iklimi ılıman, kuzeyde tepeler, meralar, güneyde bataklık alanları ve sahil boyunca kumsallar ile karakterize bir kıyı ovası vardır. Kolonyal dönemde Delaware tütün yetiştirdi, ancak bugün çiftçiler mısır, soya, buğday, patates ve elma gibi az miktarda buğday üretiyorlar.

22 mil uzunluğunda sahil şeridi bulunan Delaware, Orta Atlantik'in diğer eyaletlerinden önemli bir yaz turizm trafiğinden yararlanıyor. Washington, D.C.'ye sadece 120 mil uzaklıkta bulunan Rehoboth Plajı, Beltway sakinleri için bir tatil yeri olarak popülaritesi nedeniyle kendisini "ülkenin yaz başkenti" olarak adlandırıyor.

Delaware emlak piyasasının sarkaçı Delaware'de satılık emlakla ilgilenen satıcılar lehine dönüyor gibi görünüyor.

Delaware'de satılık bir mülkün ortalama fiyatı, 2018'in ilk üç ayında, Oregon hariç herhangi bir eyaletteki en büyük sıçrama sırasında% 3.9 arttı. Emlakçılar ve ev alıcılar geçtiğimiz ay ani bir envanter eksikliği olduğunu, yani piyasada beklenmeyen bir artışa neden olan konutların sayısının arttığını söyledi.

Mevcut artışla birlikte, Delaware'deki satış fiyatları mülkün son% yılda% 16 oranında arttı.

Geçen yıl, Delaware iç pazarı durgun seyretti, fiyatlar 1 Ekim'den önceki 12 ayda sadece% 2.2 arttı.

Bu yavaş büyüme büyük olasılıkla icra edilen konutlarda çok sayıda ev tarafından ya da yangın satış fiyatlarında zorluklarla satıldı.

Delaware'de yeni bir başlangıç ​​hayal ettiyseniz, özellikle Wilmington, Dover, Bellefonte veya Georgetown'daki Delaware'de satılık mülkleri aramaya başladıysanız, 2018'in söz verdiği için, yolda olduğunuzu bilmekten mutluluk duyarsınız. çeşitli nedenlerle Delaware'de satılık bir mülk satın almak için harika bir yıl olun.

Birinci neden, faiz oranlarının önümüzdeki 11 ayda, en az iki ila dört kat daha fazla artmaya devam etmesidir. Aslında, alıcılar yıl sonuna kadar% 5 faiz oranı bekleyebilir.

 Çok uzun süre beklerseniz, Delaware'de satılık aynı mülkte daha fazla harcama yapabilirsiniz. Son aylarda bu fiyatlar hızla yükselirken, 2018 bu hızı hızlandırmaya başlayacak. Konut fiyatları yükselmeye devam edecek, ancak olduğu kadar hızlı olmayacak. 2018 yılında Delaware'de satılık bir mülk satın almak akıllı ve akıllı bir harekettir ve değerlerin yükselişini izlerken sizi kurtarır.

Daha fazla konut, pazara geri dönecek ve iyileşmenin çoğu ortadan başa doğru olacak, yani Delaware'de aramaya başlarken daha fazla seçeneğiniz olacaktır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 17020

Satilik 5+ Yatak Odası, Delaware, New Castle County, Wilmington, Wilmington

Reserved negotiation
Satilik
5+ Yatak Odası

87 m²
mükemmel
UNAVAILABLE
Cod. 17019

Satilik 2 Yatak Odası, Delaware, Kent County, Dover, Dover

Reserved negotiation
Satilik
2 Yatak Odası

47 m²
satılıktır
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB